Hakkımızda

İnternetin dünyamız ve yaşam tarzımız üzerindeki etkisini tartışmaya açık olmadığı noktaya geldiğimizde, 2 genç girişimci olarak siber güvenlik alanında insanlara yardımcı olmaya kendimizi adadık. Bu alanda 10 yılı aşkın süredir deneyimimiz olması da bizi bunu yapmak için gerçekten motive ediyor. Bu web sitesini kurarken insanların internetteki temel güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak bilgiler vermek, güvenlik açısından önemli olan VPN servislerini incelemek ve bizim gibi internet güvenliğine ilgisi olan teknoloji yazarları ile iş birliği yapmak önceliğimiz oldu.

10 yıldan uzun süredir VPN kullanan bizler; bu servisler hakkında detaylı bilgi veren, karşılaştıran ve internet güvenliği ile alakalı sorulara cevap veren web sitesini açtık. 300’den fazla servisi incelemek ve birbirleri karşısındaki avantajlarını ve dezavantajlarını göstermek için bu blogun herkes için yararlı olacağını düşünüyoruz.

Bireysel olarak deneme fırsatı bulduğumuz farklı VPN servislerini incelemeye başladığımız bu sitede daha önce hiç duymadığımız servisleri de inceleyerek herkes için en iyi çözümü sunacak seçenekleri ön plana çıkarıyoruz. Uzun yıllar Fransa’da yaşadığımızdan ABD TV kanallarına, Netflix gibi servislerin farklı ülke içeriklerine erişmek için sanal özel ağ servislerini kullanmak zorunda kaldık. Şu anda ise Kanada ve Dubai yaşam merkezlerimiz olduğu için de bu servisleri kullanmaya devam ediyoruz.

VPN servisleri bizim için artık sadece ülkelere özel içeriklere ulaşmaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Uzaktan çalışmak ve bunu yaparken güvenliğimizi sağlamak için de VPN kullanıyoruz. Dijital gezginler olduğumuz için dünyanın dört bir yanında farklı ülkelerde çalışan insanlar tanıyoruz. Her ülkenin kendine has sansür sorunları olduğunu görmek de bizi VPN servislerini inceleme noktasında motive ediyor.

Hem kendimiz hem de çevremiz VPN servislerini deneyimleme fırsatını çokça bulduğu için kendi deneyimlerimizi paylaşmanın değerli olduğunu düşünüyoruz. Paylaştıklarımız gerçek kullanıcı deneyimleri olduğundan bunları sizlere sunarken kendiniz için en iyi servisini bulabileceğinize inanıyoruz. Dijital güvenlik günümüzde en az bireysel güvenlik kadar önemli. Dünya üzerindeki milyarlarca insanın internet erişimi var ve bu erişim zaman zaman sorunlara neden olabiliyor. Sitemizde geçirdiğiniz zaman içerisinde kendiniz için en uygun güvenlik önlemlerini bulmanız ve kolayca uygulayabilmeniz bizim için büyük önem taşıyor.

Umarız sitemizde keyifli zaman geçirirsiniz ve internet güvenliğiniz için en iyi VPN servisini bulursunuz.

Florian ve Quentin